Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie EVGA SuperNova G3, 650W

Kodi i produktit:
205069
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (3x), SATA (6x)
Ueb-i i prodhuesit:
Evga.com
SATA:
6
Port dalës DC:
+3.3/5V (24/22A-110W), +12V (54A-649W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
141.50 
Ju kurseni : 23.00   (16%)
118.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Burimet e energjisë nga EVGA janë ndër më seriozët dhe më të fuqishmit, e një ndër këto burime është edhe EVGA SuperNova G3, i cili e rritë performancën dhe qëndrueshmërinë, ndërsa siguron operim pa zhurmë. Produkti ka edhe një ventilator 135 mm. Ky burim energjie ofron edhe mbrojtje nga tensioni i lartë, tensioni i ulët, tejnxehja dhe qarku i shkurtë.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Produkti shume i mire, me derges shume te shpejte.
Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim CrossFire:
Çertifikim SLI:
CPU 4 pin:
4
EAN:
4250812414984
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi i prodhuesit:
220-G3-0650-Y2
Lansuar:
12 Janar 2017
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (3x), SATA (6x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
130mm
Modular:
Molex 4 pin:
4
PCI-E:
3
Port dalës DC:
+3.3/5V (24/22A-110W), +12V (54A-649W)
SATA:
6
Ueb-i i prodhuesit:
Evga.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie EVGA SuperNova G3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE