Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Evolveo, 350W

Kodi i produktit:
72909
ATX:
1
Lloji:
ATX
SATA:
4
Prodhuesi:
Evolveo
PFC:
Pasiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Burimi Evolveo është i përshtatshëm veçanërisht për kompjuterët për gaming. Standardi EPS12V është i përshtatshëm me standardin origjinal ATX të dizajnuar për SSI për shpërndarjen e energjisë dhe për një ambient më të qëndrueshëm. Burimi ka PFC aktiv dhe ky element është veçanërisht i dobishëm për përdoruesit që kanë kompjuterët aktiv në rast të rënies së energjisë. Modeli Evolveo EPS ka energji prej 350W dhe është i dizajnuar për stacionet e shtëpisë dhe zyrave. Ka ftohës 120 mm me kontroll të shpejtësisë dhe i përshtatet specifikave ATX 2.2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
1
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
350
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
4pin CPU (1x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6pin (1x), SATA (3x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
2
PFC:
Pasiv
Prodhuesi:
Evolveo
SATA:
4
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Evolveo edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE