Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Fortron AURUM, 850W

Kodi i produktit:
161115
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 24pin, Externí fan (1x), FDD (1x), MOLEX (6x), PCI-Express 6+2pin (8x), SATA (13x)
SATA:
13
Prodhuesi:
FSP group
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/25A-160W), +12V (70A-840W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

242.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Burimet e energjisë të llojit Fortron janë ndër më të mirët në treg. Modeli AURUM 92 dallohet me performancën e lartë, është i sigurt dhe efektiv edhe për mjetet kërkuese. Bën ofrimin e një numri adekuat të xhekëve modularë për të gjitha pajisjet moderne dhe puna e tij është e qetë duke iu falënderuar ventilatorit 135 mm. Po ashtu, këtu gjenden kabllot modulare të cilat me dizajnin e tyre të rrafshët ofrojnë fleksibilitet më të lartë se asnjëherë më parë. Burimi ka pjesë japoneze të kualitetit të lartë që janë të përshtatshme me procesorë Intel Core i7 dhe AMD Athlon II.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim Haswell:
CPU 4 pin:
4
EAN:
4711140487090
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS PLATINUM
EPS 12V 8 pin:
1
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
850
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Ano (plná)
Kodi i prodhuesit:
PPA8501100
Lansuar:
10 Tetor 2014
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 24pin, Externí fan (1x), FDD (1x), MOLEX (6x), PCI-Express 6+2pin (8x), SATA (13x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
135mm
Modular:
Molex 4 pin:
6
PCI-E:
8
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/25A-160W), +12V (70A-840W)
Prodhuesi:
FSP group
SATA:
13
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Fortron AURUM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE