Burim energjie Fortron FSP180-50LE, 180W

Kodi i produktit:
161320
ATX:
1
Lloji:
Flex ATX
SATA:
1
Prodhuesi:
FSP group
Port dalës DC:
+3.3/5V (14/16A-90W), +12V (14A-168W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 
45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fortron është një nga kompanitë më të hershme që ka filluar të merret me prodhimin e aksesorëve të ndyshëm për kompjuterët dhe pajisjet tjera. Burimi Fortron FSP180-50LE rrit energjinë për 180 vat dhe 85 % efikasitetin. Lidhet me konektorë të ndryshëm si: 1 konektorë SATA, 2 konekorë Molex, 1 për FDD. Është e dizajnuar për funksionim në sisteme elektronike deri në 90 deri në 264 vat. Është e mbrojtur nga qarqet e shkurtëra, nxehtësia e lartë dhe nga voltazhi i ulët apo i lartë.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
1
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
180
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
9PA1803566
Lansuar:
11 Tetor 2014
Lidhësit:
4pin CPU (1x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), SATA (1x)
Lloji:
Flex ATX
Lloji i burimit:
Flex ATX
Molex 4 pin:
2
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (14/16A-90W), +12V (14A-168W)
Prodhuesi:
FSP group
SATA:
1
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Fortron FSP180-50LE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE