Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie Fortron FSP300-60GHS, 300W

Kodi i produktit:
65366
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (1x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), SATA (2x)
SATA:
2
Prodhuesi:
FSP group
Port dalës DC:
+3.3/5V (21/20A-103W), +12V (14/19A-228W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
46.50 
Ju kurseni : 1.00   (2%)
45.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Burimi Fortron FSP300-60GHS ka kualitet dhe mbi të gjitha është shumë i besueshëm dhe efiçient. Ky model është i dizajnuar për stacionet e punës me performancë të lartë, ndërsa me maksimum energjie prej 300W, mund të përballojë madje edhe akumulimet e forta me disqe të shumta dhe përshpejtues grafikë.

Burimi në fjalë është i dizajnuar për operacione të rrjeteve elektrike 100-240V 50 - 60 Hz dhe përfshin disa nivele të mbrojtjes. Mbrojtja nga hipertensioni e kufizon tensionin maksimal në secilën pjesë. Burimi ka efiçiencë rreth 80%.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
1
EAN:
4711140489612
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
FSP300-60GHS
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
4pin CPU (1x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), SATA (2x)
Lloji:
SFX
Lloji i burimit:
SFX
Madhësia e ventilatorit:
80mm
Molex 4 pin:
3
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (21/20A-103W), +12V (14/19A-228W)
Prodhuesi:
FSP group
SATA:
2
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Fortron FSP300-60GHS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE