Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Fortron HYDRO G 850, 850W

Kodi i produktit:
184215
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (2x), MOLEX (6x), PCI-Express 6+2pin (6x), SATA (12x)
SATA:
12
Prodhuesi:
FSP group
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/25A-150W), +12V (70A-850W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

158.50 
Ju kurseni : 7.00   (4%)
151.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Burimi i energjisë elektrike Forton Source HYDRO G850 ofron kombinimin e kualitetit të lartë dhe të efiçencës së lartë të ftohjes. Ka një ventilator me diametër prej 135 mm, i cili siguron performancën më të mirë edhe tek ngarkesat e rënda. Po ashtu ky ventilator dallohet me zhurmën e vogël. Ky furnizues dallohet për standardet e larta të sigurisë, punë të qetë dhe jetëgjatësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim CrossFire:
Çertifikim Haswell:
Çertifikim SLI:
CPU 4 pin:
2
EAN:
4711140489681
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Flopi:
2
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
850
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Ano (plná)
Kodi i prodhuesit:
PPA8501301
Lansuar:
28 Janar 2016
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (2x), MOLEX (6x), PCI-Express 6+2pin (6x), SATA (12x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
135mm
Modular:
Molex 4 pin:
6
PCI-E:
6
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/25A-150W), +12V (70A-850W)
Prodhuesi:
FSP group
SATA:
12
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Fortron HYDRO G 850 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE