Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Fractal Design Integra M, 450W

Kodi i produktit:
159687
ATX:
1
Lloji:
ATX
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
SATA:
5
Prodhuesi:
Fractal Design

Si të porosisim në Gjirafa50?

74.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fractal Design është një nga kompanitë më të hershme që ka filluar të merret me prodhimin e aksesorëve të ndryshëm për kompjuterët dhe pajisjet tjera. Burimi Fractal Design Integra M - 450W rrit energjinë për 450 vat dhe mund të përdoret për procesorë të ndryshëm Intel dhe AMD. Lidhet me konektorë të ndryshëm si: 5 konektorë ATA, 2 konekorë Molex, dhe 1 për ATX 24. Po ashtu ka dhe një ventilator 120 mm i cili e rregullon temperaturën. Është i mbrojtur nga qarqet e shkurtra, nxehtësia e lartë dhe nga voltazhi i ulët apo i lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim Haswell:
CPU 4 pin:
2
EAN:
7350041082392
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
450
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi i prodhuesit:
FD-PSU-IN3B-450W
Lansuar:
23 Shtator 2014
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (2x), PCI-Express 6+2pin (1x), SATA (5x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Modular:
Molex 4 pin:
2
PCI-E:
1
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/15A-80W), +12V (37A-450W)
Prodhuesi:
Fractal Design
SATA:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Fractal Design Integra M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE