Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Source Enermax MaxPro, 500W

Kodi i produktit:
168726
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (5x)
Ueb-i i prodhuesit:
Enermax.com.tw
SATA:
5
Prodhuesi:
Enermax

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 
Ju kurseni : 10.00   (14%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Burimi i energjisë Enermax MaxPro mund të përdoret për arsye të ndryshme, prej ndërtimeve të thjeshta deri tek workstations të fuqishme e makinat e lojërave. Këto burime dallohen për efiçencë shumë të lartë me certifikimin 80Plus me efiçencë deri në 93%, Mund të përdoren në energji deri në 230V. Ky burim ofron energji të vazhdueshme deri në 500 W, si dhe ka një ventilator 120 mm, i cili është po ashtu shume i qetë. Burimi ofron lidhës të ndryshëm si: Serial ATA, lidhës molex etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim CrossFire:
Çertifikim Haswell:
Çertifikim SLI:
CPU 4 pin:
2
EAN:
4713157721747
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
EMP500AGT
Lansuar:
19 Mars 2015
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (5x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
4
PCI-E:
2
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (18/18A-110W), +12V (38A-456W)
Prodhuesi:
Enermax
SATA:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Enermax.com.tw
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Source Enermax MaxPro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE