Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim Fortron FSP250-60GHT TFX, 80+ BRONZE, 250 vat

Kodi i produktit:
156711
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (1x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (1x), SATA (3x)
SATA:
3
Port dalës DC:
+3.3/5V (14/16A-110W), +12V (14/17A-228W)
PFC:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
43.50 
Ju kurseni : 4.00   (9%)
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fortron është një nga kompanitë më të hershme që ka filluar të merret me prodhimin e aksesorëve të ndryshëm për kompjuterët dhe pajisjet tjera. Burimi Fortron FSP200-50GSV-5K rrit energjinë për 250 vat dhe me dimensione të përshtatshme për mikroATX si dhe procesor Intel dhe AMD. Është i dizajnuar për funksionim në sisteme elektronike prej 100 deri në 240 vat. Është i mbrojtur nga qarqet e shkurtra, nxehtësia e lartë dhe nga voltazhi i ulët apo i lartë. Po ashtu ka dhe një ventilator prej 80 mm i cili e rregullon temperaturën.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
1
EAN:
4711140489582
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
250
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
9PA250CU09
Lansuar:
2 Gusht 2014
Lidhësit:
4pin CPU (1x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (1x), SATA (3x)
Lloji:
TFX
Lloji i burimit:
TFX
Madhësia e ventilatorit:
80mm
Molex 4 pin:
1
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (14/16A-110W), +12V (14/17A-228W)
SATA:
3
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim Fortron FSP250-60GHT TFX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE