Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim i energjisë Fortron AX550-60APN - 550W

Kodi i produktit:
162611
CPU 4 pin:
2
Lloji i burimit:
ATX
SATA:
4
Prodhuesi:
FSP group
Port dalës DC:
+3.3/5V (24/20A-120W), +12V (18/18A-408W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
64.50 
Ju kurseni : 7.00   (11%)
57.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fortron AX550-60APN është burim energjie i dizajnuar për shtëpi dhe zyrë që ofron energji maksimale me dalje prej 550W. Përmban funksionin aktiv PFC dhe një fuzë me diametër 12cm që shërben si sistem për ftohje, që njëkohësisht e redukton zhurmën gjatë punës. Ka një mbrojtje ndaj tensionit të lartë dhe të ulët të energjisë elektrike, ngarkimeve dhe shkarkimeve të voltazhës. Për ta lidhur me hard-disqe dhe pajisje të tjera shërbejnë 4 konektorët SATA, 4 konektorë Molex, kurse për ta lidhur me pllakën amë shërben konektori kryesor 20+4 pin ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CPU 4 pin:
2
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
9PA5005606
Lansuar:
4 Nëntor 2014
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (4x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
4
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (24/20A-120W), +12V (18/18A-408W)
Prodhuesi:
FSP group
SATA:
4
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim i energjisë Fortron AX550-60APN - 550W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE