Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim i energjisë Fortron HEXA + 400W

Kodi i produktit:
156056
ATX:
1
Lloji:
ATX
SATA:
5
Prodhuesi:
FSP group
Port dalës DC:
+3.3/5V (24/23A-120W), +12V (17/15A-384W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fortron HEXA është burim i energjisë i cili shërben për furnizimin e pajisjeve me energji elektrike. Ky burim ka kapacitet të furnizimit me energji prej 400W dhe është i përshtatshëm me specifikat ATX12V 2.3. Përmban funksionin aktiv PFC. Përmban një fuzë me diametër 120mm që e redukton zhurmën gjatë punës. Ka mbrojtje ndaj voltazhës së tepër, tensionit të lartë dhe ngarkesave të tepërta të energjisë eletrike. Produkti është shumë i qëndrueshëm dhe ka një cilësi tepër të lartë. Dimensionet e produktit janë 150 x 140 x 86 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim Haswell:
CPU 4 pin:
1
EAN:
4711140486314
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
PPA4004900
Lansuar:
12 Korrik 2014
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (5x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
2
PCI-E:
2
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (24/23A-120W), +12V (17/15A-384W)
Prodhuesi:
FSP group
SATA:
5
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim i energjisë Fortron HEXA + 400W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE