Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Supernova 1000 P2, 1000W

Kodi i produktit:
188707
ATX:
1
Lloji:
ATX
Ueb-i i prodhuesit:
Evga.com
SATA:
10
Prodhuesi:
EVGA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
313.50 
Ju kurseni : 11.00   (4%)
302.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Produktet e SuperNova janë shumë të njohura për efikasitetin dhe qëndrueshmërinë e tyre të lartë. Seria 1000 e rrit energjinë për 1000 vat dhe 92 % efikasitetin. Lidhet me konektorë me pin të ndryshëm si: 1x, 2x 4 + 4pin, 6 x 6 + 2-pole, 2x 6-pin, 10x SATA, Molex 5x, 1x FDD. Po ashtu ka dhe një ventilator i cili e rregullon temperaturën varësisht nga nevoja. Është i mbrojtur nga qarqet e shkurtra, nxehtësia e lartë dhe nga voltazhi i ulët apo i lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim CrossFire:
Çertifikim SLI:
CPU 4 pin:
4
EAN:
4250812403957
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS PLATINUM
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
1 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Ano (plná)
Kodi i prodhuesit:
220-P2-1000-X2
Lansuar:
14 Prill 2016
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (5x), PCI-Express 6+2pin (6x), PCI-Express 6pin (2x), SATA (10x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Modular:
Molex 4 pin:
5
PCI-E:
8
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-100W), +12V (83A-999W)
Prodhuesi:
EVGA
SATA:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Evga.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Supernova 1000 P2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE