Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burime energjie Evolveo G550, 550W

Kodi i produktit:
201545
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (4x)
SATA:
4
Prodhuesi:
Evolveo
PFC:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Burimi i qetë i energjisë Evolveo G550 me efikasitet 80 Plus dhe EPS është i shfrytëzueshëm në veçanti për kompjuterët modernë me performancë të lartë. Burimi ka një PFC aktiv, ndërsa përdoret më së shumti për përdoruesit që e kanë të lidhur një PC në rast se dështon energjia. Ftohjen e pa zhurmshme e mundëson ventilatori prej 12 cm, ndërsa furnizuesi ka energji dalëse prej 550 W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
2
EAN:
8594161337720
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
E-G550R
Lansuar:
1 Nëntor 2016
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (4x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
2
PCI-E:
2
PFC:
Aktiv
Prodhuesi:
Evolveo
SATA:
4
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burime energjie Evolveo G550 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE