Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Furnizues energjie Fortron HYDRO 700W

Kodi i produktit:
194420
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (10x)
SATA:
10
Port dalës DC:
+3.3/5V (22/22A-120W), +12V (54A-648W)
PFC:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 
Ju kurseni : 2.00   (2%)
84.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Furnizuesi Hydro Series është i dizajnuar për të përmbushur kërkesat e atyre personave që janë në kërkim të performancave të shkëlqyra me çmime të arsyeshme. Falë dizajnit të avancuar ky produkt i mundëson kompjuterit tuaj të funksionojë edhe atëherë kur temperatura përreth kompjuterit arrin në 40 ° C. Ky furnizues energjie siguron mbrojtje totale, në mënyrë që lojtarët të mos shqetësohen për dinamikën dhe jo stabilitetin gjatë kohës kur janë duke e përdorur kompjuterin. Është i përshtatshëm me standartet ATX12V dhe EPS12V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
2
EAN:
4711140489759
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
PPA7003405
Lansuar:
13 Korrik 2016
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (10x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
3
PCI-E:
4
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (22/22A-120W), +12V (54A-648W)
SATA:
10
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Furnizues energjie Fortron HYDRO 700W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE