Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Furnizues energjie Fortron HYDRO G750, 750W

Kodi i produktit:
184214
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (2x), MOLEX (6x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (12x)
SATA:
12
Prodhuesi:
FSP group
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/25A-150W), +12V (62A-750W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
144.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fortron Hydro G750 është furnizues energjie me kombinim të cilësisë së lartë dhe efiqiencës së flladitësit të cilin e posedon, duke garantuar përqindje efiqience deri në 90%. Flladitësi ka diametër prej 135 mm duke siguruar performanca maksimale dhe duke zvogëluar nivelin e zhurmës deri në 0 dB. Avantazh i këtij produkti nuk është vetëm dizajni të cilin e posedon, por edhe cilësia maksimale e komponentëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim CrossFire:
Çertifikim Haswell:
Çertifikim SLI:
CPU 4 pin:
2
EAN:
4711140489698
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Flopi:
2
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi i prodhuesit:
PPA7502005
Lansuar:
28 Janar 2016
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (2x), MOLEX (6x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (12x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
135mm
Modular:
Molex 4 pin:
6
PCI-E:
4
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/25A-150W), +12V (62A-750W)
Prodhuesi:
FSP group
SATA:
12
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Furnizues energjie Fortron HYDRO G750 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE