Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Furnizues energjie Fortron HYPER M 700

Kodi i produktit:
171727
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 24pin, FDD (2x), MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (9x)
SATA:
9
Prodhuesi:
FSP group
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-150W), +12V (53A-636W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
88.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Furnizuesi i energjisë Hyper M konsiderohet si një prej furnizuesve më të mirë që mund të gjenden në treg. Ky furnizues është i besueshëm dhe mjaft efektiv, duke siguruar lidhje të mjaftueshme për të gjitha pajisjet moderne. Posedon një flladitëse me diametër prej 120 mm e cila vepron shumë shpejt dhe nuk bën zhurmë pothuajse fare. Gjithashtu mundëson mbrojtje nga tensioni i lart, i ulët si dhe lidhjet e shkurta.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim Haswell:
CPU 4 pin:
2
EAN:
4711140487748
Efiçenca e energjisë:
85 PLUS
Flopi:
2
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi i prodhuesit:
PPA7003200
Lansuar:
16 Maj 2015
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 24pin, FDD (2x), MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (9x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Modular:
Molex 4 pin:
4
PCI-E:
4
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-150W), +12V (53A-636W)
Prodhuesi:
FSP group
SATA:
9
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Furnizues energjie Fortron HYPER M 700 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE