Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Furnizues energjie Fortron HYPER S 700, 700W

Kodi i produktit:
176695
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (8x)
SATA:
8
Prodhuesi:
FSP group
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-150W), +12V (53A-636W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fortron Hyper S700 Peak Power konsiderohet të jetë një pajisje tejet e fuqishme dhe e kërkuar në treg, pasi që është pajisje tejet e besueshme dhe efektive për përdorues. Mundëson lidhës të mjaftueshëm për të gjitha pajisjet moderne si dhe posedon një flladitëse me diametër prej 120 mm që vepron me një shpejtësi të konsiderueshme dhe nuk bën fare zhurmë. Mbrojtësit e shumtë të këtij furnizuesi janë të pajisur me disa pjesë me kapacitet të cilësisë së lartë japoneze të përshtatshëm me Intel Core i7 dhe AD, Athlon II.


Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim Haswell:
CPU 4 pin:
2
EAN:
4711140487694
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
PPA7003101
Lansuar:
20 Gusht 2015
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (8x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
2
PCI-E:
4
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-150W), +12V (53A-636W)
Prodhuesi:
FSP group
SATA:
8
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Furnizues energjie Fortron HYPER S 700 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE