Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Furnizues energjie Fractal Design Integra M - 750W

Kodi i produktit:
159688
ATX:
1
Lloji:
ATX
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
SATA:
7
Prodhuesi:
Fractal Design

Si të porosisim në Gjirafa50?

118.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky furnizues energjie Integra M ka kapacitet maksimal prej 750 W, që mund të përdoret për procesorë të thjeshtë dhe procesorët Intel dhe AMD. Posedon teknologji 80 Plus dhe specifikim Intel ATX12V v2.4. Ofron energji maksimale prej 20A, tension 3.3V, 20A në 5V dhe +12V.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim Haswell:
CPU 4 pin:
2
EAN:
7350041082422
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi i prodhuesit:
FD-PSU-IN3B-750W
Lansuar:
23 Shtator 2014
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (2x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (7x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Modular:
Molex 4 pin:
2
PCI-E:
4
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-100W), +12V (62A-750W)
Prodhuesi:
Fractal Design
SATA:
7
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Furnizues energjie Fractal Design Integra M - 750W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE