Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kuti e rrymës Fortron AURUM PT 92+, 1200W + kabllo

Kodi i produktit:
233699
EAN:
4711140487113
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS PLATINUM
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
1200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
259.50 
Ju kurseni : 107.00   (41%)
152.50 € * Përfshirë TVSH-në
41% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kuti e rrymës ka një fuqi prej 1200 W. Njësitë e saj kanë hapje të ventiluara që sigurojnë performancë të shkëlqyer ftohëse dhe parandalojnë mbingarkesat. Certifikimi 80 PLUS Platinum garanton një efikasitet 92% me ngarkesë 50% dhe si redukton në masë të madhe konsumin e energjisë. Furnizimet me energji FSP janë të pajtueshme 100% me Haswell. Po ashtu ofron: një 24-pin për ATX, 2x 4 + 4-pin për CPU, 8x 6 + 2-pin për PCI-E, 13x slote SATA, 6x Molex, 1x Floppy dhe 1x 2-pik për ventilator dhe kabllo të energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711140487113
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS PLATINUM
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
1200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi i prodhuesit:
PPA12A0611 + 4PB0000500GP
Lansuar:
29. 3. 2018
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 24pin, Externí fan (1x), FDD (1x), MOLEX (6x), PCI-Express 6+2pin (8x), SATA (13x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
135mm
Niveli i zhurmës [dB]:
21
PFC:
Aktiv
Prodhuesi:
FSP group

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE