Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shirit ngjitës Opty me dritë, 60cm

Kodi i produktit:
209577
EAN:
0418980132848
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OPTY 4P60R
Prodhuesi:
OPTY

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shiriti me drita LED përdoret për të ndriçuar shumicën e kompjuterave. Për t'u lidhur me kompjuter nevojitet një konektor (lidhës) 4-pinësh. Shiriti mban një drita të kuqe dhe ka gjatësi prej 60 cm. Shiriti vendoset tejet lehtë sepse është ngjitës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0418980132848
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OPTY 4P60R
Prodhuesi:
OPTY

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE