Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Flutur ftohëse Akasa Viper, 120mm, i verdhë

Kodi i produktit:
214733
Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi funksionin në sajë të qarkullimit të ajrit brenda kasës së kompjuterit, ku ajri i ftohtë hyn në kasë dhe del i ngrohët jashtë kasës. Në këtë mënyrë, instalimi i ventilatorëve ndihmon në ftohjen e procesorit, kartës grafike dhe komponentëve të tjerë brenda shasisë. AKASA Viper është një ventilator i pajisur me kushineta të cilësisë së lartë me një jetëgjatësi deri në 50.000 h. Ventilatori ka një madhësi prej 120 x 120 mm, një shpejtësi prej 600 - 1900 rpm, një fluks ajri prej 83.63 CFM dhe zhurma e tij është 6.9 dB (A) deri në 28.9 dB (A). Lidhësi është standard 4pin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Flutur ftohëse Akasa Viper edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE