Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Flutur ftohëse Arctic Fan F12 PWM rev.2. 120mm

Kodi i produktit:
213642
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohja e kompjuterit bazohet në qarkullimin e ajrit brenda tij, ku ajri i ftohtë hyn në të dhe del prej tij me një temperaturë më të lartë. Rrjedhimisht, vendosja e ventillatorëve mundëson ftohje më të mirë të njësive brenda tij. Arctic F12 është një ventillator shtesë i cili ka konektor standard 4-pinësh me mbështetje PWM me kabllo të gjatë 400 mm. Kushinetat me lëng Kushinetat e bazuara në lëng janë të ndërtuara me një kapsulë me vaj dhe një sistem mbyllës i cili e paradalon rrjedhjen e tij jashtë. Rrjedhimisht, rrotullimi i ventilatorit është shumë i qetë dhe falë lyerjes specifike me vaj mundësohet jetë më e gjatë. Pajisje mund të instalohet në dy forma: si ventilator për thithje të ajrit dhe si ventilator për fryerje. Parametrat kryesor Diametri i ventilatorit: 120 mm Dimensionet e përgjithshme: 120 x 120 x 25 mm Shpejtësia: 1350 rpm Niveli i zhurmës: 22.5 dBA. Sasia e rrjedhjes së ajrit: 53 CFM Pesha: 105 g

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Flutur ftohëse Arctic Fan F12 PWM rev.2. 120mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE