Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Flutur ftohëse Arctic Fan F14 PWM PST, 140x 140mm

Kodi i produktit:
213646
Drita e pasme:
Jo
EAN:
872767008533
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ventilator 140mm, që ofron qëndrueshmëri të lartë, kontrollim të shpejtësisë dhe qarkullim të ajrit. E gjitha kjo falë nëntë tehëve rrotulluese. Shpejtësia e ventilatorit është deri në 1350 për minutë. Ajo çka e bën produktin shumë të qetë është cilësia e vajosjes. Ventilatori furnizohet me energji nëpërmjet një lidhje katër-pikëshe me mbështetje PWM, e cila lidhet me pajisjen me një kabllo 400 mm. Niveli i zhurmës është më së shumti 0.3 sons në 1350 rpm, dhe qarkullimi i ajrit arrin deri në 74 CFM. Përmasat e ventilatorit: 140 x 140 x 27 mm. Pesha: 181 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
872767008533
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 350
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Flutur ftohëse Arctic Fan F14 PWM PST edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE