Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Flutur ftohëse Arctic F14 PWM PST, 140x 140mm

Kodi i produktit:
213646
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700917
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ventilator 140mm, që ofron qëndrueshmëri të lartë, kontrollim të shpejtësisë dhe qarkullim të ajrit. E gjitha kjo falë nëntë tehëve rrotulluese. Shpejtësia e ventilatorit është deri në 1350 për minutë. Ajo çka e bën produktin shumë të qetë është cilësia e vajosjes. Ventilatori furnizohet me energji nëpërmjet një lidhje katër-pikëshe me mbështetje PWM, e cila lidhet me pajisjen me një kabllo 400 mm. Niveli i zhurmës është më së shumti 0.3 sons dhe qarkullimi i ajrit arrin deri në 74 CFM. Përmasat e ventilatorit: 140 x 140 x 27 mm. Pesha: 181 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700917
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 350
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com
Vendi i origjinës:
Netherlands (the)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE