Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Flutur ftohëse Be quiet! Pure Wings 2 120mm

Kodi i produktit:
245438
Drita e pasme:
Jo
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500
Shpejtësia e ajrit (CFM):
51,4
Prodhuesi:
Be quiet!

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Be quiet! Pure Wings 2 është flutur e kualitetit të lartë që do ju mundësoj të mbani një temperaturë optimale të pjesëve të kompjuterit tuaj me qetësi të plotë. Aksesori vjen me diametër prej 120 mm me shpejtësi maksimale prej 1500 rrotullime për minutë, mban nivel të zhurmës prej 19.2 dB (A) dhe mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet konektorit 3-pin (gjilëpërësh).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4260052184400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi i prodhuesit:
BL039
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
21. 9. 2018
Lartësia e ftohësit [mm]:
25
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës (dB):
20.2
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Be quiet!
Shpejtësia e ajrit (CFM):
51,4
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Bashkangjitja Flutur ftohëse Be quiet! Pure Wings 2 120mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE