Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Flutur ftohëse Arctic Cooling Alpine 11 GT (rev. 2)

Kodi i produktit:
76281
EAN:
8727670028388
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
10.05.2011
Përmasat [mm]:
89 x 89 x 75

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Arctic Cooling Alpine 11 GT (rev. 2) ka një procesor të qetë dhe të fuqishëm Intel, Intel Pentium Dual-Core, Intel Core 2 Duo dhe Intel Core i3 / i5 / i7, respektivisht. Është flutur ftohëse për LGA 775 dhe LGA 1156. Me madhësi 89 x 89 x 75 mm, së bashku me ventilatorin e heshtur 80 mm me formë të veçantë, rrotullohet në 500 deri 2000 rpm dhe kontrollohet nga sinjali PWM direkt nga procesori. Ventilatorët përdorin kushineta dinamike fluide me cilësi të lartë që kanë një jetë mesatare deri në 400,000 orë në 40 ° C. Sa i përket specifikimeve të tjera teknike, flutura ftohëse peshon 286 gram dhe ventilatorja është në gjendje të arrijë një fluks ajri prej 28.6 deri 48.5 m ^ 3 / h. dhe është në gjendje të qetësohet deri në 70W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8727670028388
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
10.05.2011
Përmasat [mm]:
89 x 89 x 75
Pesha (g):
286
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Shpejtësia e ajrit (CFM):
48,5
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2000
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE