Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës me ujë për procesor, NZXT Kraken X72, 3x120mm

Kodi i produktit:
233582
Drita e pasme:
Po (RGB)
Niveli i zhurmës (dB):
36
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, AMD TR4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
360mm
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
209.50 
Ju kurseni : 26.00   (12%)
183.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Komponenti i ftohjes së ujit Kraken x72 përbëhet nga një bllok 394 x 120 x 27 mm CPU dhe bllokun e ujit. Ndriçimi i bllokut të ujit kontrollohet nga LED, ngjyra e të cilit mund të ndryshohet në sajë të softuerit të përfshirë. Flutura mbështet një shumëllojshmëri të çipave kompjuterik, si Intel dhe AMD dhe platformat: Intel Socket 1151, 1150, 1155, 1156, 1366, 2011, 2011-3, AMD SocketTR4, AM4, FM2 +, FM2, FM1, AM3, AM3, AM2, AM2 Përparësi e kësaj pajisjeje është një tub uji i përforcuar që garanton jetëgjatësinë e flutures. Shpejtësia e ventilatorit është 1600 - 2000 RPM, zhurma është rreth 21 - 36 dBA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
5060301694037
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RL-KRX72-01
Lansuar:
28. 3. 2018
Lartësia e ftohësit [mm]:
27
Lloji:
Alumin, bakër, plastikë
Lloji i ftohësit:
Aktiv, Me ujë
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
36
Përmasat:
394 x 120 x 27
Përmasat e pompës (mm):
80 x 80 x 52,9
Pesha (g):
1290
Prodhuesi:
NZXT
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2000
Sistem ftohës me ujë:
360mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, AMD TR4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Ueb-i i prodhuesit:
Nzxt.com

Bashkangjitja Ftohës me ujë për procesor edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE