Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Flutur për CPU Arctic Freezer 33 TR, i bardhë

Kodi i produktit:
220766
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700498
Lartësia e ftohësit [mm]:
155
Lidhës:
4pin (PWM)

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 
Ju kurseni : 11.00   (19%)
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Flutura 33 TR është një version i përmirësuar i Freezer 33 i projektuar posaçërisht për procesorët e rinj AMD Ryzen Threadripper. Ftohësi është një ventilator i fuqishëm BioniX F120 me 200 deri në 1800 RPM, ofron mbështetje të teknologjisë PWM Sharing të patentuar për kontroll automatik të shpejtësisë sipas nevojës. Është një ftohës i fuqishëm i CPU me katër tuba prej bakri. Është i përshtatshëm për AMD AM4 / TR4 dhe Intel LGA 2011 * / 2011-3* vetëm 80 x 80 mm lartësi.

Vlerësimet

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700498
Lartësia e ftohësit [mm]:
155
Lidhës:
4pin (PWM)

Bashkangjitja Flutur për CPU Arctic Freezer 33 TR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE