Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohëse Noctua NH-U9s për procesor, 92 mm

Kodi i produktit:
164126
Drita e pasme:
Jo
Niveli i zhurmës (dB):
22,8
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
105
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2011-3
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
69.50 
Ju kurseni : 7.00   (10%)
62.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftofësja Noctua NH-U9DX i4 është e dizajnuar për procesorë, ku pjesa e madhe e saj përbëhet nga alumini. Përmban në vete një ftohëse të diametrit 92 mm, bërthamën prej bakrit dhe gypave të montuara në pjesë pasive, të cilat transmetojnë nxehjen në të. Shpejtësia e ftofëses prej 92 mm është 2000 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës 22.8 db. Konfigurimi i ftohëses bëhet përmes PWM, e cila gjendet tek pllaka amë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123315575
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NH-U9S
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
28 Nëntor 2014
Lartësia e ftohësit [mm]:
125
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Mundësi e instalimit të RAM:
Niveli i zhurmës (dB):
22,8
Përmasat:
125 x 95 x 68
Përmasat [mm]:
125 x 95 x 95
Pesha (g):
618
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ajrit (CFM):
46.4
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2011-3
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
105
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ftohëse Noctua NH-U9s për procesor edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE