Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohëse Noctua NH-U9s për procesor, 92 mm

Kodi i produktit:
164126
Drita e pasme:
Jo
Niveli i zhurmës (dB):
22,8
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
105
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2011-3
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
69.50 
Ju kurseni : 6.00   (9%)
63.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftofësja Noctua NH-U9DX i4 është e dizajnuar për procesorë, ku pjesa e madhe e saj përbëhet nga alumini. Përmban në vete një ftohëse të diametrit 92 mm, bërthamën prej bakrit dhe gypave të montuara në pjesë pasive, të cilat transmetojnë nxehjen në të. Shpejtësia e ftofëses prej 92 mm është 2000 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës 22.8 db. Konfigurimi i ftohëses bëhet përmes PWM, e cila gjendet tek pllaka amë. Përkrah këto lloje të socket: Intel 1366 dhe Intel 2011.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123315575
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NH-U9S
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
28 Nëntor 2014
Lartësia e ftohësit [mm]:
125
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Mundësi e instalimit të RAM:
Niveli i zhurmës (dB):
22,8
Përmasat:
125 x 95 x 68
Përmasat [mm]:
125 x 95 x 95
Pesha (g):
618
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ajrit (CFM):
46.4
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2011-3
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
105
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ftohëse Noctua NH-U9s për procesor edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE