Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Arctic BioniX F140, eSport fan- 140mm, i verdhë

Kodi i produktit:
220769
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACFAN00097A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
19. 8. 2017
Lloji:
Plastik

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi Arctic vjen me 140mm për presion të lartë dhe performancë të lartë për t'i dhënë kompjuterëve të lojrave më shumë fluks ajri me zhurmë më të vogël. Ky është një motor me tre faza me mbështetje të kontrollit të shpejtësisë dhe sinkronizimit (PST). Shpejtësia e ventilatorit varion nga 200 në 1800 rpm. Ftohësi lidhet me furnizimin me energji nëpërmjet një lidhje me katër pike me mbështetje PWM. Niveli i zhurmës është më së shumti 0.6 sons në 1800 rpm, dhe rrjedha e ajrit arrin deri në 104 CFM. Përmasat e ftohësit janë 140 x 140 x 28 mm ndërsa pesha: 184 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACFAN00097A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
19. 8. 2017
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës (dB):
25.3
Përmasat [mm]:
140 x 140 x 28
Pesha (g):
184
Prodhuesi:
Arctic
Shpejtësia e ajrit (CFM):
104
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 800

Bashkangjitja Ftohës Arctic BioniX F140 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE