Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Arctic Freezer Liquid 360 për procesorë, 6x120 mm

Kodi i produktit:
197800
Drita e pasme:
Jo
Përmasat:
390 x 120 x 27
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
350
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 360mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

131.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësja Arctic Liquid 360 është e dizajnuar për procesorë, e cila bën ftohjen përmes sistemit të ujit. Ftohësja përmban një bllok procesori ku përçohet uji në të, një pjesë pasive dhe gjashtë ftohëse prej 120 mm. Blloku i ujit dhe radiatori janë të lidhur përmes dy gypave mA, në të cilat rrjedhë uji. Shpejtësia e gjashtë ftohëseve me diametër prej 120 mm është 500-1350 rrotullime në minutë, me rrjedhje të ajrit 74 CFM. Përkrah këto lloje të socket: AMD AM2, AM2 + AMD, AMD AM3, AMD AM3 + AMD AM4, AMD FM1, FM2 AMD, AMD FM2 +, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011 Intel 2011-3. Dimensionet e ftohëses janë 390 x 120 x 27, me peshë 756 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670086012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACFRE00022A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
6 Shtator 2016
Lartësia e ftohësit [mm]:
27
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, Me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Përmasat:
390 x 120 x 27
Pesha (g):
756
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Shpejtësia e ajrit (CFM):
74
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 350
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 360mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
350
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Ftohës Arctic Freezer Liquid 360 për procesorë edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE