Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës AF0023 Thermaltake, i zi - kuq

Kodi i produktit:
94731
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4713157524331
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AF0023
Lansuar:
19 Gusht 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit THERMALTAKE AF0023 me dimension 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi THERMALTAKE ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 1300 deri 2500 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës 33 dBA, dhe qarkullim të ajrit 38.9CFM, dizajni i veqantë me 9 krahë e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 30.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësave 4-gjilpërësh Molex. Dimensionet e flladitësit janë 80 x 80 x 25 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4713157524331
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AF0023
Lansuar:
19 Gusht 2011
Lloji:
Plastik
Madhësia e ventilatorit:
80 x 80
Niveli i zhurmës (dB):
33
Përmasat [mm]:
80 x 80 x 25
Pesha (g):
70
Prodhuesi:
Thermaltake
Shpejtësia e ajrit (CFM):
38,29
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 500
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Bashkangjitja Ftohës AF0023 Thermaltake edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE