Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës AIREN RedWings40, 40 mm, i kuq - zi

Kodi i produktit:
95672
Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AIREN - FRW40
Lansuar:
27 Gusht 2011
Lloji:
Plastik

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Airen RedWings40 me dimension 40 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Airen ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 4500 rrotullime për minutë, nivel të zhurmës deri 18.5 dBA, dhe mundëson qarkullim të ajrit deri 5.2 CFM, dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të kuqe e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas dhe lidhet me energji elektrike me anë të konektuesit me 3-gjilpëra në 12 V energji me kabllo 300 mm të gjatë. Dimensionet e ftohësit janë 40 x 40 x 10 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AIREN - FRW40
Lansuar:
27 Gusht 2011
Lloji:
Plastik
Madhësia e ventilatorit:
40 x 40
Niveli i zhurmës (dB):
18,5
Përmasat [mm]:
40 x 40 x 10
Prodhuesi:
Airen
Shpejtësia e ajrit (CFM):
5,2
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
4 500
Ueb-i i prodhuesit:
Airentec.com

Bashkangjitja Ftohës AIREN RedWings40 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE