Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës AIREN RedWingsGiant, 200 mm, LED i kuq

Kodi i produktit:
127302
Drita e pasme:
Po (një ngjyrë)
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
550
Shpejtësia e ajrit (CFM):
46,2
Prodhuesi:
Airen

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 
Ju kurseni : 2.00   (12%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Airen RedWings Giant me dimension 200 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Airen ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 550 rrotullime për minutë, mundëson qarkullim të ajrit deri 46,2 CFM, dizajni i veçantë me 14 tehe me ngjyrë të kuqe dhe dritë LED të kuqe e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me 3-gjilpëra në 12 V energji, me kabllo 300 mm të gjatë. Dimensionet e ftohësit janë 200 x 200 x 20 mm, i cili vjen me kaçavidat dhe pjesët antivibrim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (një ngjyrë)
EAN:
8591897031403
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AIREN - FRWG200LEDRED
Kontroll i shpejtësisë:
Jo
Lansuar:
24 Prill 2013
Lartësia e ftohësit [mm]:
20
Lidhës:
3pin
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
200 x 200
Ndriçim:
Përmasat [mm]:
200 x 200 x 20
Prodhuesi:
Airen
Shpejtësia e ajrit (CFM):
46,2
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
550
Ueb-i i prodhuesit:
Airentec.com

Bashkangjitja Ftohës AIREN RedWingsGiant edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE