Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës AKASA AK-FN057 Apache, 120 mm, i kaftë

Kodi i produktit:
124299
Drita e pasme:
Jo
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 300
Shpejtësia e ajrit (CFM):
57,53
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Akasa AK-FN057 Apache me dimension 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Akasa ka fuqi rrotulluese të ventilatorit me 600 deri 1300 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës 16.05 dBA, dhe qarkullim të ajrit 57.53 CFM, dizajni i veqantë me 9 krahë e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 30.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësave 4-gjilpërësh Molex. Dimensionet e flladitësit janë 120 x 120 x 25 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4710614529519
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-FN057
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
6 Mars 2013
Lartësia e ftohësit [mm]:
25
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
16
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Akasa
Shpejtësia e ajrit (CFM):
57,53
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 300
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Ftohës AKASA AK-FN057 Apache edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE