Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës AKASA AK-FN062 Apache, 140 mm, i zi

Kodi i produktit:
124301
Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-FN062
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
6 Mars 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 
Ju kurseni : 3.00   (16%)
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Akasa AK-FN062 me dimension 140 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Akasa ka fuqi rrotulluese të ventilatorit me 600 deri 1300 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 22.19 dBA, dhe qarkullim të ajrit 89.55 CFM, dizajni i veqantë me 9 krahë e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 30.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësave 4-gjilpërësh Molex. Dimensionet e flladitësit janë 140 x 140 x 25 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-FN062
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
6 Mars 2013
Lartësia e ftohësit [mm]:
25
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës (dB):
22,19
Përmasat [mm]:
140 x 140 x 25
Prodhuesi:
Akasa
Shpejtësia e ajrit (CFM):
89,55
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 300
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Ftohës AKASA AK-FN062 Apache edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE