Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Arctic BioniX F120, eSport, 120mm, i bardhë

Kodi i produktit:
220776
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700139
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACFAN00093A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohës jashtëzakonisht i qetë BioniX F120 me mbështetje të kontrollit të shpejtësisë dhe sistem PST që siguron funksionim pa zhurmë. Motori me tre faza, zgjat deri në katër herë jetëgjatësinë e shërbimit. Zhurma nuk është më shumë se 0.5 son në 1800 rpm dhe rrjedha e ajrit është deri në 69 CFM. Përmasat janë: 120 x 120 x 27 mm dhe peshon vetëm 129 g.

Vlerësimet

rekomandim per ket Ftohës
Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700139
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACFAN00093A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lartësia e ftohësit [mm]:
27
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
24.4
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 27
Pesha (g):
129
Prodhuesi:
Arctic
Shpejtësia e ajrit (CFM):
69
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 800

Bashkangjitja Ftohës Arctic BioniX F120 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE