Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Arctic BioniX F140, eSport, 140mm, i gjelbërt

Kodi i produktit:
220772
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700191
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACFAN00084A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 
Ju kurseni : 3.96   (24%)
12.54 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Arctic BioniX F140 me 140 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi ka fuqi rrotulluese të ventilatorit nga 200 deri 1800 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 0.6 Sone. Dizajni i veçantë me ngjyrë të gjelbërt e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas me rrjedhë të ajrit deri në 104 CFM dhe zhurmë 25.3dP. Përmasat e tij janë 140 x 140 x 28 mm, ndërsa peshon rreth 184 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700191
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACFAN00084A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës (dB):
25.3
Përmasat [mm]:
140 x 140 x 28
Pesha (g):
184
Prodhuesi:
Arctic
Shpejtësia e ajrit (CFM):
104
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 800
Vendi i origjinës:
Hong Kong

Bashkangjitja Ftohës Arctic BioniX F140 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE