Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Arctic F12 PWM, 120 mm

Kodi i produktit:
70136
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670026544
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AC FAN F12 PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 
Ju kurseni : 1.00   (12%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Arctic F12 PWM me dimension 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi ka fuqi rrotulluese të ventilatorit nga 600 deri 1350 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 0.3 Sone. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të bardhë e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës Molex me 4-gjilpëra. Ftohësi ka të integruar sistemin PWM të shpërndarjes, i cili mundëson lidhjen e deri 5 ftohësve të cilët në mënyrë automatike e rregullojnë shpejtësinë e ventilatorit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670026544
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AC FAN F12 PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Pesha (g):
105
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Shpejtësia e ajrit (CFM):
53
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 350
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Ftohës Arctic F12 PWM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE