Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Arctic F12 Silent, 120 mm

Kodi i produktit:
178999
Drita e pasme:
Jo
EAN:
872767007833
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACFAN00027A
Lansuar:
1 Tetor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Arctic F12 Silent Fan 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 800 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 0.8 Sone. Dizajni i veçantë me nëntë tehe me ngjyrë të bardhë e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës PWM me 4-gjilpëra.

Vlerësimet

Bleva 2 nga këta ftohes për ti instaluar në kompjuterin tim të ri i cili ishte ndërtuar në një shtepize Cooler Master N300. Ftohesit Cooler Master që erdhën me këtë shtepize ishin me zë të lartë dhe bënin më shumë zhurmë sesa doja.

Ky është një ftohes mahnitës. Është shumë i qetë dhe e ka qarkullim të ajrit 2x me shume se ftohesit e mi të vjetër Cooler Master. Me këta ftohes, pashë një rënie të ndjeshme në temperaturat e brendshme dhe ftohesi im i CPU-së nuk kishte nevoje per aq shume rrotullime.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
872767007833
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACFAN00027A
Lansuar:
1 Tetor 2015
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
30
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Pesha (g):
107
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Shpejtësia e ajrit (CFM):
37
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
800
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Ftohës Arctic F12 Silent edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE