Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Arctic F8 PRO TC, 80 mm

Kodi i produktit:
67155
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670023956
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AC FAN F8 Pro TC
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Arctic F8 PRO TC me dimension 80 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi ka fuqi rrotulluese të ventilatorit nga 500 deri 2000 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 0.3 Sone. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të bardhë e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas deri 50.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës Molex me 3-gjilpëra. Sistemi TC (Temperature Control) mundëson ngritjen apo uljen e shpejtësisë së ventilatorit, kjo duke u bazuar në nevojën e pajisjes tuaj kompjuterike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670023956
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AC FAN F8 Pro TC
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
10 Maj 2011
Madhësia e ventilatorit:
80 x 80
Përmasat [mm]:
80 x 80 x 34
Pesha (g):
82
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Shpejtësia e ajrit (CFM):
28
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Ftohës Arctic F8 PRO TC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE