Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Be quiet! Pure Rock Slim, 92 mm

Kodi i produktit:
198450
Drita e pasme:
Jo
Niveli i zhurmës (dB):
13,1
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
120
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 
Ju kurseni : 3.00   (10%)
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi Be Quiet Pure Rock Slim është ftohës i cili shërben për ftohjen e CPU për pajisjet AMD socket AM2, AMD AM2 +, AM3 AMD, the AMD AM3 +, FM1 AMD, AMD FM2, FM2 + AMD, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156th. Ftohësi përbëhet nga gypat ftohës 4 x 4 të dhe ka ventilatorë me diametër 92 x 92 mm i cili rrotullohet me shpejtësi deri 2000 rrotullime për minutë, mundëson qarkullim të ajrit deri 35.14 CFM dhe krijon zhurma deri 13.1 dBA. Pajisja lidhet me kompjuter me lidhës 4 - gjilpërësh i cili siguron jetëgjatësi deri 300.000 orë, peshon 360 gram dhe ka dimensione të përgjithshme 81.8 x 97 x 124.8 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4260052185254
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BK008
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
14 Shtator 2016
Lartësia e ftohësit [mm]:
124,8
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Mundësi e instalimit të RAM:
Niveli i zhurmës (dB):
13,1
Përmasat:
56,2 x 97 x 124,8
Përmasat [mm]:
81,8 x 97 x 124,8
Pesha (g):
360
Prodhuesi:
Be quiet!
Shpejtësia e ajrit (CFM):
35,14
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
120
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Bashkangjitja Ftohës Be quiet! Pure Rock Slim edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE