Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Be quiet! Pure Wings 2, 140 mm

Kodi i produktit:
201490
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4260052184417
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BL040
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 
Ju kurseni : 2.00   (11%)
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Be quiet! Pure Wings me 140 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 1000 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 19.8 dBA. Dizajni i veçantë me nëntë tehe me ngjyrë të zezë e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 3-gjilpëra me kabllo të gjatë 450 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4260052184417
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BL040
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
26 Tetor 2016
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës (dB):
19,8
Përmasat [mm]:
140 x 140 x 25
Pesha (g):
160
Prodhuesi:
Be quiet!
Shpejtësia e ajrit (CFM):
61,2
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 000
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Bashkangjitja Ftohës Be quiet! Pure Wings 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE