Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Be quiet! Silent Wings 3, 120 mm

Kodi i produktit:
203346
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4260052184240
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BL064
Lansuar:
30 Nëntor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 
Ju kurseni : 3.00   (11%)
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Be quiet! Silent Wings 3 me 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Be quiet! ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 1450 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 16.4 dBA. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të zezë e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 300.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 3-gjilpëra me kabllo të gjatë 450 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4260052184240
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BL064
Lansuar:
30 Nëntor 2016
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
16,4
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Pesha (g):
137
Prodhuesi:
Be quiet!
Shpejtësia e ajrit (CFM):
50,5
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 450
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Bashkangjitja Ftohës Be quiet! Silent Wings 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE