Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës CoolerMaster Liquid Pro për procesor, 120 mm

Kodi i produktit:
203217
Drita e pasme:
Jo
Niveli i zhurmës (dB):
30
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
200
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 120mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 
Ju kurseni : 27.00   (25%)
82.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohëse Liquid Pro përbëhet prej sistemit të ftohjes përmes ujit, ku nxehja absorbohet në ujë dhe transferohet në pjesët pasive të ftohëses. Teknologjia FlowOp ofron mundësinë e konfigurimit të rrjedhjes së ujit, duke ja ngritur apo ulur shpejtësinë e saj. Krijuesit kanë krijuar ekstra dhomë përmbi dhomës ku absorbohet ajri në temperaturë të nxehtë, e cila mundëson ftohjen e ujit. Niveli i zhurmës shkon prej 6-30 dbA. Madhësia e ftohëses është 120 mm. Përkrah këto lloje të socket: Intel LGA 775/1150/1151/1155/1156/1366/2011/2011-v3 dhe AMD AM2 (+) / AM3 (+) / FM1 / FM2 (+).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512051665
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MLY-D12X-A20MB-R1
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
30 Nëntor 2016
Lartësia e ftohësit [mm]:
38
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
30
Niveli i zhurmës së pompës (dB):
12
Përmasat:
118,5 x 38 x 145
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
66,7
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 120mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
200
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Bashkangjitja Ftohës CoolerMaster Liquid Pro për procesor edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE