Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës CoolerMaster Nepton 120XL për procesor, 120 mm

Kodi i produktit:
163119
EAN:
4719512047781
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RL-N12X-24PK-R1
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
8 Nëntor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

119.50 
Ju kurseni : 11.00   (9%)
108.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësja Coolermaster Nepton 120XL nxehtësinë e absorbon në ujë, të cilën e transmeton përmes gypave posedues, të instaluar në radiatorë deri në bllokun e procesorit. Radiatori përbëhet nga një ftohëse prej 120 mm, shpejtësinë e të cilës mund ta kontrolloni përmes PWM, e cila është e integruar në pllakëzën amë. Ka nivel të zhurmës prej 27 dbA. Përkrah këto lloje të socket: Intel LGA 2011 / 2011-3 / 1366/1156/1155/1150/775 dhe AMD Socket FM1 / FM2 / FM2 + / AM3 + / AM3 / AM2 +. Dimensionet e radiatorit janë 150 x 119 x 38 mm, ndërsa bllokut të procesorit 75 x 69.8 x 49.1 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512047781
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RL-N12X-24PK-R1
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
8 Nëntor 2014
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
27
Përmasat [mm]:
150 x 119 x 38
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
76
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 400
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 120mm
Socket (slot):
AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE