Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Coolermaster Seidon 240V për procesor, 2x120 mm

Kodi i produktit:
203215
EAN:
4719512052969
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RL-S24V-24PK-R1
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
30 Nëntor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
77.50 
Ju kurseni : 8.00   (10%)
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësja Coolermaster Seidon 240V ofron ftohje përmes sistemit të ujit, e cila absorbon nxehtësinë në ujë dhe e transmeton në bllokun e procesorit përmes dy gypave të instaluar në radiatorë. Njëri nga gypat transmeton ujë të nxehtë, ndërsa tjetri të ftohtë, me qëllim të stabilizimit të nxehtësisë. Radiatori përmban dy ftohëse 120mm me shpejtësi prej 2400 rpm dhe nivel të zhurmës 27 db. Përkrah këto lloje të socket: Intel LGA 775/1150/1151/1155/1156/1366/2011/2011-v3 dhe AMD AM2(+)/AM3(+)/FM1/FM2(+).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512052969
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RL-S24V-24PK-R1
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
30 Nëntor 2016
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
27
Përmasat:
120 x 273 x 27
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
76
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 400
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE