Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Coolermaster Silencio FP120, 120 mm

Kodi i produktit:
166292
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512047682
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R4-SFNL-14PK-R1
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Coolermaster Silencio me dimension 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi ka fuqi rrotulluese të ventilatorit nga 800 deri 1400 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës nga 6.5 deri 14 dBA. Dizajni i veçantë me pesë tehe ngjyrë të zezë e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me 4-gjilpëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512047682
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R4-SFNL-14PK-R1
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
18 Shkurt 2015
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
14
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
44
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 400
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Bashkangjitja Ftohës Coolermaster Silencio FP120 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE