Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës CORSAIR Air Series SP120, 120 mm, LED i kuq

Kodi i produktit:
156501
EAN:
843591051729
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CO-9050019-WW
Lansuar:
24 Korrik 2014
Lloji:
Plastik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 
Ju kurseni : 2.00   (11%)
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Corsair Air Series SP120 me dimension 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Crosair ka fuqi rrotulluese të ventilatorit me 1650 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 26.4 dBA, dhe qarkullim të ajrit deri 57.24 CFM, dizajni i veçantë me dritë LED të kuqe e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësave 3-gjilpërësh Molex. Dimensionet e flladitësit janë 120 x 120 x 25 mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591051729
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CO-9050019-WW
Lansuar:
24 Korrik 2014
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
26,4
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Corsair
Shpejtësia e ajrit (CFM):
57,24
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 650
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Ftohës CORSAIR Air Series SP120 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE